Zebranie Rady Rodziców

Utworzono dnia 29.11.2019

Drodzy Rodzice,

21.11.2019 odbyło się spotkanie Rady Rodziców.

Z przykrością muszę poinformować, że frekwencja była żenująco niska, w spotkaniu uczestniczyli i podejmowali decyzję jako RR przedstawiciele 6 klas, a szkoda, bo tematy omawiane to warsztaty dietetyczne, psycholog sportu i problemy rówieśnicze z mową nienawiści i brakiem szacunku dla drugiego człowieka na czele.

W trakcie spotkania analizowaliśmy potrzeby uczniów pod kątem finansowania ewentualnych warsztatów oraz otrzymane już oferty od dietetyka i psychologa sportu.

Zdecydowaliśmy o zrezygnowaniu z psychologa sportu, z oferty dietetyka na prowadzenie jedynie spotkań dla rodziców i sprawdzeniu większej ilości ofert dietetyków oraz zwiększeniu i zintegrowaniu działać RR, psychologa i pedagoga szkolnego, wychowawców i dyrekcji w sprawie zwalczania problemów rówieśniczych oraz walki z hejtem, wykluczaniem i agresją wśród dzieci.

Równocześnie RR chciałaby organizować więcej działań rozrywkowo-kulturalnych prowadzących do integracji uczniów i rodziców. Rozmawiałyśmy o możliwościach, takich jak konkursy kabaretowe, kółka teatralne.

Rada zdecydowała o zakupie kolorowych naklejek na ściany i schody, zakupie jabłek dla dzieci, organizacji nagród na dzień misia i ozdobę świąteczną.

Następnie przedstawiono sprawy realizowane i proponowane.

RODZICU BĄDŹ ŚWIADOMY!!!

tego co się dzieje w szkole, co możemy robić i zaangażuj się choć trochę

Twoje dziecko spędza w szkole dużą część dnia, pomóż nam ten czas ulepszyć i ubarwić.

PLANY 2019/2020

DIETETYK- WARSZTATY

analiza ofert i sytuacji finansowej RR

Walka z hejtem

analiza potrzeb, oferty warsztatów i pomysły na działania integracyjne

Akcja WIESZAK

KONTYNUACJA

AKCJA ŚWIADOMY RODZIC

plakaty informacyjne, wiadomości na librusie i fb na temat działań RR, potrzeb szkoły i dzieci

KONKURS ZŁOTA MIOTŁA

CD

DNI TEMATYCZNE

FESTYN

KONKURS WOLONTARIATU

KONKURS EKOLOGICZNY

NAKLEJKI NA ŚCIANY, SCHODY, PODŁOGĘ

WYKOŃCZENIE KANAP NA 2 ORAZ ZAKUP KANAPY NA 1 PIĘTRZE

POMOC W UZUPEŁNIENIU ZASOBÓW W BIBLIOTECE ORAZ KUCHNI

KONKURS KLASA MA KLASĘ

konkurs na klasę najbardziej aktywną pod względem płatności

PIŁKARZYKI, ZABAWY NA KORYTARZ

SESJE FOTOGRAFICZNE DLA KLAS

odejście od typowych zdjęć grupowych, fajne koleżeńskie, profesjonalne zdjęcia- na zakończenie roku? jako nagrody?