Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 7 im. Tadeusza Kościuszki w Sopocie

Worek medali pływaków naszej szkoły podczas Międzynarodowych Mistrzostw Miasta Gdańska!

Utworzono dnia 29.10.2019
Wspaniale zaprezentowali się pływacy naszej szkoły podczas Międzynarodowych Mistrzostw Miasta Gdańska, które odbyły się w miniony weekend(12-13.10.19r) w Gdańsku.
Impreza zgromadziła ponad 550 uczestników z 30 klubów. Oprócz sportowej rywalizacji odbyła się krótka, miła uroczystość wręczenia przez prezesa POZP certyfikatu powołania do Kadry Narodowej Juniorów Polskiego Związku Pływackiego m. innymi naszemu uczniowi Mikołajowi Filipiakowi(8b)
Mimo bardzo wysokiego poziomu zawodów, nasi podopieczni poradzili sobie doskonale zajmując wielokrotnie miejsca na podium: