Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 7 im. Tadeusza Kościuszki w Sopocie

Lębork szczęśliwy dla pływaków naszej szkoły!

Utworzono dnia 12.11.2019

Świetnie zaprezentowali się pływacy naszej szkoły podczas Ogólnopolskich Zawodów Pływackich, które odbyły się w minioną sobotę ( 09.11.19r) na pływalni Rafa w Lęborku. W imprezie wzięło udział ponad 500 uczestników z 23 klubów, a wśród nich nasi podopieczni. Mimo wysokiego poziomu zawodów, zawodnicy UKS 7 Sopot poradzili sobie doskonale zajmując wielokrotnie miejsca na podium, a Mikołaj Filipiak ( 8b) zdobył Puchar Najlepszego Zawodnika Zawodów:

 

 

Mikołaj Filipiak zdobył Puchar Najlepszego zawodnika zawodów, wygrał w konkurencjach: 50m st. motylkowym i 100m st. dowolnym

-

 

Franciszek Cesarz zwyciężył na 50m st, motylkowym

 

 

Gaja Kwiatkowska zajęła 3m-sce na 50m st. klasycznym i 4m-sce na 50m st. dowolnym

 

 

Edward Niezgoda był najlepszy w konkurencji 50m st. grzbietowym i drugi na 50m st. dowolnym

 

Martyna Jaślanek uzyskała czwarty wynik na 50m st. dowolnym

 

Szymon Żurek osiągnął trzeci rezultat na 50m st. grzbietowym i czwarty na 50m st. dowolnym

 

Mateusz Rudziński był czwarty na 50m st. grzbietowym

 

Paulina Grechuta zajęła drugie miejsce na 50m st. klasycznym

 

Michał Matylla uzyskał czwarty wynik na 50m st. klasycznym

 

Mateusz Matylla wygrał konkurencję 50m st. klasycznym

 

Konstancja Gackowska była czwarta na 50m st. motylkowym

 

Wiktoria Murawska osiągnęła drugą lokatę na 100m st. dowolnym i trzecią na 50m st. motylkowym

 

Maciej Filipiak zajął trzecie miejsce na 50m st. motylkowym

 

Pola Raczyńska zwyciężyła w konkurencji 100m st. dowolnym i była trzecia na 100m st. zmiennym

 

Adrianna Truszkowska uzyskała czwartą lokatę na 100m st. grzbietowym

 

Jakub Pionka był czwarty na 100m st. klasycznym

 

 

Serdecznie gratulujemy!

Lębork-listopad 2019

Utworzono dnia 12.11.2019, 10:31

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Luty 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Imieniny