Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 7 im. Tadeusza Kościuszki w Sopocie

rekrutacja

Świetny występ pływaków naszej szkoły w Płocku

Utworzono dnia 21.11.2018

Wspaniale zaprezentowali się nasi pływacy podczas Międzynarodowego Mityngu Pływackiego, który odbył się w miniony weekend ( 16-17.11.18r) w Płocku. Wśród wielu klubów z Polski udział wzięła bardzo silna ekipa z Moskwy. Mimo wysokiego poziomu sportowego zawodów, podopieczni trenera Miłosza Stachowicza poradzili sobie bardzo dobrze zajmując wielokrotnie miejsca na podium:

Mikołaj Filipiak został Najlepszym Zawodnikiem Zawodów, otrzymał piękną nagrodę od organizatora, był czterokrotnie pierwszy w konkurencjach: 50, 100m st. dowolnym i 50, 100m st. motylkowym

Maciek Filipiak zajął drugie miejsce w ogólnej punktacji na Najlepszego Zawodnika Zawodów, był dwa razy pierwszy na 50 i 100m st. klasycznym, drugi na 100m st. dowolnym i trzeci na 50m st. dowolnym

Zuzia Wojciechowska zwyciężyła na dystansach: 50 i 100m st. grzbietowym

David Ziemann wygrał konkurencje: 50 i 100m st. grzbietowym

Paula Chudecka była druga na 100m st. klasycznym

Milena Krassowska w kategorii OPEN zajęła drugie miejsce na 50 i 200m st. dowolnym i trzecie na 100m st. dowolnym

Radek Dzięndzia w kategorii OPEN był trzykrotnie piąty na 50, 100, 200m st. dowolnym

Helenka Schwarz w kategorii OPEN zajęła dwukrotnie 4 m-sce na 50 i 100m st. motylkowym

W sobotę w Kościerzynie odbyły się zawody: Grand Prix Pomorza. Wystartował w nich uczeń klasy 3aGIM- Tomek Truszkowski, który zajął trzykrotnie 1m-sce na dystansach: 100m st. motylkowym, 100m st. grzbietowym, 200m st. dowolnym i w ogólnej punktacji za Najlepszego Zawodnika Zawodów zajął drugą lokatę