Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 7 im. Tadeusza Kościuszki w Sopocie

Rekrutacja uzupełniająca do klas pierwszych

Trwa rekrutacja uzupełniająca do klas pierwszych. Szczegóły na stronie

 

Nasze nadzieje olimpijskie!

Utworzono dnia 13.05.2019
Wspaniale zaprezentowali się pływacy naszej szkoły podczas ogólnopolskich zawodów pływackich: "Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie", które odbyły się w minioną sobotę(11.05.19r)w Gdańsku. Zawody były podzielone na 3 bloki, w pierwszym startowali najmłodsi(roczniki 2011 i 2010), w drugim 2009 i 2008, a w trzecim bloku roczniki: 2007,06,05 i 04. 
Nasi podopieczni wypadli bardzo dobrze zajmując wielokrotnie miejsca na podium:
 
-Szymon Żurek zdobył Puchar Najlepszego Zawodnika Zawodów, zajął pierwsze miejsce na 50m st. grzbietowym i drugie na 50m st. dowolnym
 
- Agata Zemła była druga na 50m st. grzbietowym
 
- Edward Niezgoda osiągnął trzeci rezultat na 50m st. grzbietowym
 
- sztafeta mieszana 10-cio latków: 8x25m st. dowolnym(Edward Niezgoda, Martyna Tyburska, Mateusz Matylla, Maja Skibińska, Agata Zemła, Ewa Frunia, Mateusz Rudziński i Szymon Żurek) zajęła 1 m-sce
 
- Franciszek Cysarz zwyciężył w konkurencji: 50m st. motylkowym
 
- Paulina Grechuta była druga na 50m st. klasycznym i trzecia na 100m st. zmiennym
 
- Martyna Jaślanek zajęła trzecie miejsce na 100m st. dowolnym
 
- sztafeta dziewcząt 10 lat: 4x 50m st. dowolnym(Paulina Grechuta, Martyna Jaślanek, Jagoda Krzyżanek i Maja Jaślanek) zajęła 3 m-sce
 
- Mikołaj Filipiak zdobył Puchar Najlepszego Zawodnika Zawodów wygrywając w konkurencjach 50 i 100m st. dowolnym
 
- Maciej Filipiak zwyciężył dystans: 50m st. klasycznymi i był drugi na 100m st. dowolnym
 
- Wiktoria Menderska uzyskała dwa razy trzeci czas na 50 i 100m st. dowolnym
 
- Wiktoria Murawska wygrała konkurencję: 100m st. dowolnym i była trzecia na 50m st. motylkowym
 
- Julia Zemła zajęła drugą pozycję na 50m st. motylkowym
 
- Mateusz Suchcicki był trzeci na 50m st. klasycznym
 
- sztafeta dziewcząt 12 lat: 4x 50m st. dowolnym (Wiktoria Murawska, Julia Wiszniewska, Adrianna Truszkowska i Lena Szczepaniak) zajęła drugie miejsce
 
Serdecznie gratulujemy!

Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie - maj 2019

Utworzono dnia 13.05.2019, 10:21

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny