Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 7 im. Tadeusza Kościuszki w Sopocie

Nasze nadzieje olimpijskie!

Utworzono dnia 13.05.2019
Wspaniale zaprezentowali się pływacy naszej szkoły podczas ogólnopolskich zawodów pływackich: "Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie", które odbyły się w minioną sobotę(11.05.19r)w Gdańsku. Zawody były podzielone na 3 bloki, w pierwszym startowali najmłodsi(roczniki 2011 i 2010), w drugim 2009 i 2008, a w trzecim bloku roczniki: 2007,06,05 i 04. 
Nasi podopieczni wypadli bardzo dobrze zajmując wielokrotnie miejsca na podium:
 
-Szymon Żurek zdobył Puchar Najlepszego Zawodnika Zawodów, zajął pierwsze miejsce na 50m st. grzbietowym i drugie na 50m st. dowolnym
 
- Agata Zemła była druga na 50m st. grzbietowym
 
- Edward Niezgoda osiągnął trzeci rezultat na 50m st. grzbietowym
 
- sztafeta mieszana 10-cio latków: 8x25m st. dowolnym(Edward Niezgoda, Martyna Tyburska, Mateusz Matylla, Maja Skibińska, Agata Zemła, Ewa Frunia, Mateusz Rudziński i Szymon Żurek) zajęła 1 m-sce
 
- Franciszek Cysarz zwyciężył w konkurencji: 50m st. motylkowym
 
- Paulina Grechuta była druga na 50m st. klasycznym i trzecia na 100m st. zmiennym
 
- Martyna Jaślanek zajęła trzecie miejsce na 100m st. dowolnym
 
- sztafeta dziewcząt 10 lat: 4x 50m st. dowolnym(Paulina Grechuta, Martyna Jaślanek, Jagoda Krzyżanek i Maja Jaślanek) zajęła 3 m-sce
 
- Mikołaj Filipiak zdobył Puchar Najlepszego Zawodnika Zawodów wygrywając w konkurencjach 50 i 100m st. dowolnym
 
- Maciej Filipiak zwyciężył dystans: 50m st. klasycznymi i był drugi na 100m st. dowolnym
 
- Wiktoria Menderska uzyskała dwa razy trzeci czas na 50 i 100m st. dowolnym
 
- Wiktoria Murawska wygrała konkurencję: 100m st. dowolnym i była trzecia na 50m st. motylkowym
 
- Julia Zemła zajęła drugą pozycję na 50m st. motylkowym
 
- Mateusz Suchcicki był trzeci na 50m st. klasycznym
 
- sztafeta dziewcząt 12 lat: 4x 50m st. dowolnym (Wiktoria Murawska, Julia Wiszniewska, Adrianna Truszkowska i Lena Szczepaniak) zajęła drugie miejsce
 
Serdecznie gratulujemy!

Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie - maj 2019

Utworzono dnia 13.05.2019, 10:21

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Sierpień 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny