Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 7 im. Tadeusza Kościuszki w Sopocie

Listy przyjętych do klas 1 SP na rok szkolny 2018/19

Utworzono dnia 22.05.2018

Poniżej zamieszczamy listy przyjętych do klas pierwszych Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 7 w Sopocie na rok szkolny 2018/19:

1A Klasa ogólna
lp. Nazwisko i imię
1. Bławat Amelia
2. Drawc Wiktoria
3. Gnaciński Wojciech
4. Janura Patryk
5. Kryszak Zofia
6. Łosin-Czapiewska Nadia
7. Majchrzakowski Oleg
8. Mardaki Zuzanna
9. Narloch Wiktoria
10. O'Mara Emily
11. Pawlikowska Ewa
12. Real-Studzińska Róża
13. Rezetka Julia
14. Rychter Antoni
15. Zaitceva Polina
16. Zieliński Olaf

 

1B Klasa pływacka
lp. Nazwisko i imię
1. Abi Yaghi Iga
2. Cowen Antony
3. Filipiak Zofia
4. Grechuta Robert
5. Haller Tadeusz
6. Iefymenko Olga
7. Jagodziński Stanisław
8. Jaś Carla
9. Kliza-Fiodorow Nikodem
10. Koziełło Antoni
11. Krzyżanek Lilia
12. Matylla Michał
13. Michno Kalina
14. Mrozowski Adam
15. Mysior Maria
16. Orłowski Tymon
17. Rylko Julia
18. Staszewski Jan
19. Wójs Oliwia
20. Wróbel Amelia

 

1C Klasa koszykarsko-żeglarska
lp. Nazwisko i imię dyscyplina
1. Branowski Tomasz żeglarstwo
2. Canals-Wąsik Nil żeglarstwo
3. Dymalski Piotr koszykówka
4. Dziecielski Nikodem żeglarstwo
5. Kamrowski Alan koszykówka
6. Kasperowicz Jakub koszykówka
7. Kolan Olivier koszykówka
8. Kowalski Michał żeglarstwo
9. Lewandowski Leon koszykówka
10. Lewandowski Miłosz koszykówka
11. Marchlewicz Wiktor żeglarstwo
12. Martowicz Iwo żeglarstwo
13. Mastroianni Antonio żeglarstwo
14. Smętny-Sowa Kuba koszykówka
15. Szutenberg Amelia żeglarstwo
16. Trębowicz Mikołaj koszykówka
17. Wiśniewski Maksymilian koszykówka
18. Wołowska Pola żeglarstwo
19. Zaleska Matylda żeglarstwo
20. Życzkowski Adam koszykówka

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Imieniny