Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 7 im. Tadeusza Kościuszki w Sopocie

Grad medali pływaków naszej szkoły w Kartuzach!

Utworzono dnia 25.02.2020
Świetnie zaprezentowali się nasi pływacy podczas Ogólnopolskich Zawodów Pływackich, które odbyły się w minioną sobotę(22.02.20r) w Kartuzach.
Impreza zaczęła się od biegu pokazowego w konkurencji 100m st. grzbietowym. Wzięli w nim udział;wielokrotny medalista Mistrzostw Świata: Radosław Kawęcki oraz finaliści Mistrzostw Świata: Jakub Skierka i Kacper Stokowski. Uczestnicy zawodów mieli okazję podglądać najlepszych na świecie, to fajna lekcja dla młodych adeptów pływania.
Mimo wysokiego poziomu sportowego zawodów nasi podopieczni poradzili sobie doskonale zajmują wielokrotnie miejsca na podium:
 
- sztafeta dziewcząt: 4x 50m st. dowolnym( Pola Raczyńska, Maja Józefowicz, Helenka Wąsowska i Wiktoria Murawska)zajęła drugie miejsce
 
- Agata Zemła wygrała konkurencję 50m st. motylkowym i była druga na 100m st. zmiennym
 
- Jagoda Krzyżanek uzyskała trzeci wynik na 50m st. motylkowym
 
- Szymon Żurek nie miał sobie równych na dystansach: 50m st. motylkowym i grzbietowym
 
- Filip Nadaj był drugi na 50m st. motylkowym
 
- Hubert Łuckiewicz osiągnął czwartą lokatę na 50m st. motylkowym
 
- Maja Józefowicz zajęła czwarte miejsce na 100m st. motylkowym i piąte na 100m st. zmiennym
 
- Helenka Wąsowska uzyskała piaty wynik na 100m st. motylkowym
 
- Wiktoria Murawska była dwa razy druga na 100m st. motylkowym i dowolnym
 
- Szymon Kolka zajął piąte m-sce na 100m st. motylkowym
 
- Miłosz Andrasz byl czwarty na 50m st. grzbietowym
 
-Mateusz Mróz uzyskał piątą lokatę na 50m st. grzbietowym
 
- Pola Raczyńska zwyciężyła w konkurencji 100m st. dowolnym i była trzecia na 100m st. grzbietowym
 
- Ewa Frunia była piąta na 50m st. klasycznym
 
- Paulinka Grechuta wygrała dystans 50m st. klasycznym i była czwarta na 100m st. zmiennym
 
- Martyna Jaślanek zajęła 5-m-sce na 50m st. klasycznym
 
- Szymon Pachnik zwyciężył na 50m st. klasycznym
 
- Mateusz Rudziński był drugi na 50m st. klasycznym i trzeci na 50m st. dowolnym
 
- Michalina Żółcińska zajęła piąte miejsce na 100m st. klasycznym
 
- sztafeta dziewcząt: 4x 50m st. zmiennym( Pola Raczyńska, Paulina Grechuta, Wiktoria Murawska i Maja Józefowicz) uzyskały trzecią lokatę
 
Serdecznie gratulujemy!

Kartuzy-luty 2020

Utworzono dnia 25.02.2020, 13:26

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny